Sivas Haberleri, Sivas Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vodafone’dan ’iPhone Red Special Edition’ açıklaması

Vodafone, özel üretim iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition model akıllı telefonlar için Vodafone’un internet adresi üzerinden sipariş almaya başladığını duyurdu. Yapılan açıklamada; Apple’ın (Red) ile 10 yıldır sürdürdüğü başarılı işbirliğinin anısına üretilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Product)Red Special Edition cihazlar, Apple kullanıcılarına AIDS’siz bir gelecek için oluşturulan Global Fon’a katkıda bulunma imkânı vereceği belitildi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Apple’ın sahraaltı Afrika’da AIDS ile mücadele eden (Red) kuruluşuna destek olmak üzere özel olarak ürettiği iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Product) Red telefonları tüm Türkiye’de abonelerimize Vodafone Red avantajlarıyla sunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu özel ürünleri kullanan abonelerimiz AIDS’siz bir gelecek için oluşturulan Global Fon’a katkıda bulunmuş olacak. Tüm abonelerimizi bu anlamlı ürüne Vodafone Red avantajlarıyla sahip olmaya davet ediyoruz dedi.

Bir önceki yazımız olan İlkokul öğrencileri, giyilebilir teknoloji ürünleri tasarladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir