Sivas Haberleri, Sivas Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Sivas’ta basın çalışanları iftarda bir araya geldi

Gazeteciler Derneğinin iftar programına; Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Basın İlan Kurumu Sivas Şube Müdürü Sabri Karakaya ve kentte görev yapan dernek üyesi basın mensupları katıldı. Programda konuşan Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, basın mensuplarını mesai arkadaşı olarak gördüğünü belirterek programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız ise konuşmasında iletişim fakültesi öğrencilerinin basın kuruluşlarında görevlendirilmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirtip, basın sektöründe çalışan iletişim fakültesi öğrencilerine yüksek lisans yaparak üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak görev almaları tavsiyesinde bulundu.

Sivas Gazeteciler Derneği Başkanı Orhan Üngör ise programa gerek il merkezinden ve gerekse ilçelerden katılan gazetecilere teşekkür etti. Belediye Başkanı Aydına ve Rektör Yıldız’a plaket taktimi yapıldı.

Öte yandan dernek 2009 yılında ki Muhsin Yazıcıoğlu’yla birlikte helikopter kazasında hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı muhabiri İsmail Güneş’i de unutmayarak, eşi Yasemin Güneş’e plaket taktim etti

Bir önceki yazımız olan Sivas’ta ucuz baklava kuyruğu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir