Sivas Haberleri, Sivas Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Şenol Güneş: “Turu geçmek istiyoruz”

O iki maçta en iyi futbolu oynayarak turu geçmek istiyoruz dedi.

Teknik Direktör Şenol Güneş, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Rakibin güçlü olduğunu biliyoruz

Deneyimli çalıştırıcı, Ligde ve UEFA’da yarışan bir takımız ligde 9 maçımız var. 5 kendi sahamızda 4 deplasman. Öncelikli olarak Olimpique Lyon maçlarımız var. O iki maçta en iyi futbolu oynayarak turu geçmek istiyoruz. Bizden beklenen gücümüz neyse onu kullanabilmektir. Rakibin güçlü olduğunu biliyoruz. Bize ait olan değerleri bilip turu geçersek bu yolumuzun açık olacağını gösterir diye konuştu.

3 eksik

Milli maçlar nedeniyle Aboubakar, Mitrovic ve Quaresma’nın takıma katılmadığını ifade den Şenol Güneş, Aboubakar’ın durumu farklı, cezalı olduğu için. Beşiktaş zor dönemleri aşarak buralara geldi. Geçmişten bugüne kadar yönetimler, başkanlar, antrenörler, oyuncular ve herkes bu kulüp de görev yaptı. Bugün itibariyle geçmişe göre Beşiktaş ailesinin çok daha iyi olduğunu görüyoruz. Burada başkan ve yönetimin öncelikli olduğunu söylemeliyim ifadelerini kullandı.

Rakiplerin güçlü olmasını isteriz

Ligdeki bütün rakiplerin güçlü olmasını istediklerinin altını çizen deneyimli çalıştırıcı, Kulüpler arasında düşmanlık olmaz rekabet olur. Futbol her şey demek değildir. Futbol dışında da bir hayat var. Sadece futbola odaklanırsak hem kendimizi hem de birbirimizi hırpalarız. Futbolun güzelliklerini sayarak eğlenceyi keyfe dönüştürerek bundan mutluluk duyarız dedi.

Takıma çok katkı yaptılar

Beşiktaş taraftarından da isteklerde bulunan Şenol Güneş, Daha önce Olcay’a bir tepki olmuştu, şimdi Tolga’ya. Oyuncuların hatalarını sorgularken onları yok ettiğimizi de unutmayalım. Olcay da Tolga da saha içerisinde ve dışında takıma çok katkı yaptılar. Hatasını düzeltmeyi beklemek varken onu dışlamak takımı da olumsuz etkiler açıklamalarında bulundu.

Bir önceki yazımız olan AK Partili Babuşcu: "Otorite millete geçecek" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir