Sivas Haberleri, Sivas Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Otyakmaz: “Net bir galibiyetle maçı aldık”

Karşılaşmaya çok hızlı başladık. Hemen ilk dakikalarda golü bulunca bir rahatlık oldu. Rakip 10 kişi kalana kadar da net bir pozisyon bulamadı. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra da klasımız ortaya çıktı. Pek pozisyon vermeden, net bir galibiyetle maçı dedi.

Başkan Otyakmaz karşılaşma sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Bir iki şutun haricinde pek pozisyon vermeden, net bir galibiyetle maçı aldık. Karşılaşmaya çok hızlı başladık. Hemen ilk dakikalarda golü bulunca bir rahatlık oldu. Rakip 10 kişi kalana kadar da net bir pozisyon bulamadı. Rakip 10 kişi kaldıktan sonrada klasımız ortaya çıktı. Pek pozisyon vermeden, net bir galibiyetle maçı aldık. Son haftalarda da Bandırmaspor’un bir yükselişi vardı. İyi mücadele ettiler aslında. Bundan sonraki maçlarında sanki arzu ettikleri puanı alıp ligde kalabilecekler gibi geliyor. Taraftarımızı, takımımızı ve tüm şehrimizi tebrik ediyorum. Sahadaki taraftar açısından 10 bin barajını aşamamışsak bile gerçekten çok coşkulu, maçı isteyen, takıma katkıda bulunan bir taraftar kitlesi vardı. Onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Gekas’ı şampiyon olarak uğurlayacağız

Otyakmaz, Şanlıurfaspor maçında çapraz bağlarının kopması nedeniyle sezonu kapattığı belirtilen ve Bandırmaspor maçıyla yeniden sahalara dönen Theofanis Gekas ile ilgili olarak ise, Kendi ülkesine gitti ve iyi bir tedavi süreci geçirdi. Güçlü de bir fiziği var. Bu maçta 10 dakikalık bir performans bulabildi. Bakalım bundan sonra da şartlar uygun olursa, yani burada oynayacağımız Malatyaspor maçı şampiyon olacağımız bir karşılaşma olursa, ona güzel bir uğurlama yaparız diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Sivas’ta 177 polisle güven huzur operasyonu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi