Sivas Haberleri, Sivas Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Mimarlar, Başkan Altınok Öz’ü ziyaret etti

Dr. Altınok Öz, kendisini ziyaret eden mimarlara ilçede yapılan projeler hakkında bilgi verdi.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İstanbul Şubesi Etkinlik Düzenleme Kurulu Sekreteri Akif Burak Atlar ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hülya Berkmen ve Doç. Dr. Cemal Cenk Hamamcıoğlu, Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Konuklarına ilk olarak TAK Kartal’ın çalışma ofisini gezdiren Başkan Altınok Öz, ekibin çalışmalarını ve projelerini bir sunum eşliğinde tanıttı. Daha sonra proje odasını gezen konuklar, Başkan Altınok Öz’den Etap 1, Etap 2 projesi ile Ceviz Meydanı Sosyal ve Kültürel Aktivite Merkezi ve Yakacık Havuzlu Sokak yanındaki park alanı ile ilgili bilgi aldı. Son olarak Kartal Belediyesi Sosyal Medya ekibiyle tanışan Akif Burak Atlar, Doç. Dr. Hülya Berkmen ve Doç. Dr. Cemal Cenk Hamamcıoğlu, Başkan Altınok Öz’ü ve ekibini çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Bir önceki yazımız olan Kadir Topbaş, suni çim sahalarla ilgili projesini açıkladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir