Sivas Haberleri, Sivas Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziosmanpaşa Belediyesi Engelli Karma Mehteran Takımı’nı ilgiyle izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı gençlik festivalinin açılışı, Gaziosmanpaşa Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencilerinden oluşan Engelli Karma Mehteran Takımı’nın gösterisiyle oldu.

İstanbul Gençlik Festivali açılış töreninde Gaziosmanpaşa Belediyesi Engelli Karma Mehteran Takımı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşıladı. Gaziosmanpaşa Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencilerinden oluşan mehteran takımını Erdoğan ilgiyle izledi. Cumhurbaşkanı, gösteri sonunda mehteran takımının özel çocukları ile tek tek ilgilendi, onlarla sohbet etti. Karşılarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı gören öğrenciler ise heyecanlarını gizleyemedi. Bugünü sabırsızlıkla bekleyen özel çocuklar, Cumhurbaşkanı Erdoğan için Türk bayrağı tablosu yaptı. 6 ay boyunca emek gösterip yaptıkları tablo Gaziosmanpaşa Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Murat Doğan tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takdim edildi.

İstanbul Gençlik Festivali’nde Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından yürütülen proje ile engelli ve engelli olmayan gençlerin arkadaş olduğu atölye çalışmalarında yapılan nikah şekeri, el sanatları, fotoğrafçılıktan ahşap boyamaya kadar birbirinden değerli ürünler sergilendi.

Festival 4-7 Mayıs arasında gerçekleşecek olup içinde spor, sanat, kültür, teknoloji gibi alanlarda çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Bir önceki yazımız olan Ünlü italyan mobilya markası Rapsel büyümek için Türkiye’de yatırımı seçti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi