Sivas Haberleri, Sivas Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Anadolu Efes’ten örnek hareket

yılında da devam ediyor

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün Kütüphaneler Haftası kapsamında üçüncü kez hayata geçireceği ve binlerce çocuğu, hayallerindeki kitaplarla buluşturacağı “Bir Kitap da Sen Getir” kampanyası, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı’nın desteğiyle 2 Nisan Pazar günü oynanacak Gaziantep Basketbol karşılaşmasında gerçekleştirilecek. Karşılaşmayı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda izlemek isteyen basketbolseverlerin bilet almak yerine kitap getirecekleri kampanyanın elçiliklerini ise başarılı oyuncular Cedi Osman ve Bryant Dunston üstlenecek. Toplanan binlerce kitap, önceki iki yılda olduğu gibi Türkiye’nin 7 bölgesindeki okullara dağıtılacak.

Basketbolseverlerin; karalanmamış, boyanmamış ve iyi durumda olan ilköğretim seviyesindeki kitapları, Gaziantep Basketbol karşılaşması öncesinde Abdi İpekçi Spor Salonu’na getirerek maç biletlerini alabilecekleri kampanyada, çocukların okuma alışkanlığı kazanması konusunda farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

Bu anlamlı kampanyaya Anadolu Efes Spor Kulübü partnerleri de katkı sağlayarak basketbolseverleri kitap bağışlamaya yönlendirecek.

Bir önceki yazımız olan Chapecoense uçak kazası felaketinden sonra ilk kez sahada başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi